Prezenty na Boże Narodzenie – co wybrać? Jakie są najpopularniejsze podarki?

Wybór świątecznych upominków nie jest prosty – wszyscy chcielibyśmy, by osoba obdarowana ucieszyła się z prezentu. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy ktoś “ma już wszystko”, albo po prostu wybór prezentów nie jest naszym żywiołem? Żaden artykuł ani poradnik nie przyniesie natychmiastowego olśnienia, może jednak skierować na dobre tory.

Przyjrzeliśmy się świątecznym zwyczajom Polaków, by odpowiedzieć na pytanie, jakimi przedmiotami obdarowujemy się 24 grudnia najczęściej. Może to stanowić źródło inspiracji, lub przeciwnie – podpowiadać, jakich kategorii unikać, gdy naszą ambicją jest wręczenie nietuzinkowego i niesztampowego prezentu. Zestawienie proponujemy traktować orientacyjnie, gdyż zwyczaje w każdej rodzinie wyglądają inaczej.

Najpopularniejsze prezenty bożonarodzeniowe dla dzieci w Polsce

najpopularniejsze prezenty dla dzieci do 12 lat w Polsce w 2017 roku

 

Najpopularniejsze prezenty bożonarodzeniowe dla młodzieży w Polsce

najpopularniejsze prezenty dla młodzieży z okazji Bożego Narodzenia w Polsce

 

Najpopularniejsze prezenty bożonarodzeniowe dla dorosłych w Polsce

najpopularniejsze prezenty bożonarodzeniowe dla dorosłych w Polsce

 

Kup prezenty dla Twoich bliskich!

Dzieci i młodzież:

Dorośli:

1 Komentarz
  1. Najlepsze prezenty to dla mnie takie, w których jest cząstka nas samych, które wykonaliśmy sami lub są spersonalizowane. Zdaję sobie sprawę że nie każdy ma smykałkę do tego typu rzeczy, ale jeżeli nie umiesz zrobić własnoręcznie jakiegoś podarku, wtedy warto wybrać ofertę np. personalizowanych kalendarzy, kubków z nadrukiem, poduszek itd. Nie koniecznie na święta Bożego Narodzenia być może, ale kto wie 🙂 Ja natomiast unikam takich wyświechtanych oczywistych rzeczy, typu zestaw kosmetyków. No a największą wiochą jaka może być to dawanie pieniędzy, już zwłąszcza pod choinke D

    Dodaj Odpowiedź

    Login/Register access is temporary disabled