Prezenty dla przedszkolaka – TOP 20

Dziecko w wieku przedszkolnym bardzo szybko się uczy się oraz doskonali nabyte wcześniej umiejętności. W wieku 3-6 lat kształtuje się charakter i zainteresowania. Najważniejszą czynnością jest zabawa, podczas której dzieci wykazują dużą ciekawość świata i dociekliwość. To idealny moment na wprowadzenie bardziej kreatywnych i skomplikowanych zabawek. Jednak nie wszystkie produkty cieszą się tak samo dużym zainteresowaniem. Co wybrać, by sprawić radość dziecku, a jednocześnie stymulować jego rozwój? Wybraliśmy zabawki, które cieszą się dużym zainteresowaniem i mają dobre opinie rodziców, a jednocześnie – sprawiają dużo radości.

Zapraszamy do zapoznania się z TOP 20 zabawek dla przedszkolaków – stanowią one też idealną bazę pomysłów na prezent, szczególnie jeżeli nie jesteśmy “w temacie” zabawek dziecięcych

Interaktywny Globus Poznaj Świat
Interaktywny Globus Poznaj Świat

Interaktywny mówiący globus z czujnikiem optycznym w kształcie pióra.Dużo informacji na temat: kontynentów, krajów, stolic, powierzchni, populacji, walut, języków, terytoriów, czasu, ciekawostek, lokalnych produktów. 500 pytań do przetestowania nabytej wiedzy. Pióro jest niezwykle dokładne - rozróżni nawet najmniejsze Państwa!

Strażak Sam Wóz Strażacki
Strażak Sam Wóz Strażacki

Strażak Sam i jego wielozadaniowy super wóz strażacki Jupiter poradzą sobie z każdym pożarem! Wóz strażacki Jupiter ma ogromną rozkładaną drabinę z koszem, z którego dzielny strażak Samo może ugasić nawet groźnie wyglądający pożar. Idealna zabawka dla wszystkich, którzy chcą zostać strażakiem jak dorosną!

Lego Classic Kreatywne Duże Pudełko
Lego Classic Kreatywne Duże Pudełko

Zestaw zawiera:- bogaty wybór klocków LEGO w 33 różnych kolorach, w tym: okna, ramy, płytki konstrukcyjne, opony, felgi. Do zestawu dołączono katalog przykładowych modeli możliwych do wykonania z klocków.

Rok w Przedszkolu - książka
Rok w Przedszkolu - książka

Zawiera dwanaście rozkładówek wprowadzających dziecko w życie przedszkolne. Miesiąc po miesiącu towarzyszymy bohaterom w czasie najważniejszych świąt i uroczystości. Obserwujemy codzienne zabawy i naukę. Dwie rozkładówki są poświęcone prezentacji bohaterów oraz interaktywnej zabawie.

klocki Playmobil City Action Komisariat Policji z Więzieniem
klocki Playmobil City Action Komisariat Policji z Więzieniem

Klocki będące alternatywą dla LEGO. W zestawie znajdziemy klocki, które po złożeniu przedstawiać będą posterunek policji wraz z więzieniem.

Zabawka Manualna Melissa & Doug
Zabawka Manualna Melissa & Doug

Tablica z zamkami to prawdziwa edukacyjna przygoda dla Twojej pociechy! Naucz otwierać i zamykać swojego szkraba różne typy zamków (zasuwy, zatrzaski) - za każdymi drzwiami, które otworzy, kryją się mieszkańcy danego domku - różne zwierzęta! Zabawka uczy dziecka wytrwałości oraz rozwija w nim umiejętności motoryczne.

Mówiący Robot Edukacyjny
Mówiący Robot Edukacyjny

DOC jest sympatycznym robotem, który w prosty i intuicyjny sposób wprowadza w podstawy programowania. Dziecko będzie mogło trenować logiczne myślenie i inteligencję przestrzenną, ćwicząc liczenie i decydując jak ma się przemieszczać DOC, aby dotrzeć do różnych miejsc rozmieszczonych na planszach. Wystarczy nacisnąć przyciski na głowie DOCA aby zapamiętał sekwencję działań, które będzie wykonywał aby się poruszać.

Rozświetlona Śpiewająca Elsa - Disney
Rozświetlona Śpiewająca Elsa - Disney

bajeczna wersja ulubienicy dziewczynek. Lalka przedstawia Elsę, główną bohaterkę bajki Kraina Lodu, którą dziewczynki wprost pokochały. Lalka jest ubrana w śliczną suknię, która zachwyci podczas zabawy. Elsa śpiewa jeden z największych hitów – filmową piosenkę „Mam tę moc”. Dziewczynki z radością zaśpiewają razem z nią. Podczas zabawy będą mogły podziwiać kreacje Elsy. Płatki śniegu na jej sukni będą świeciły podczas śpiewu.

Szalona Spłuczka - gra
Szalona Spłuczka - gra

Uważaj, by nie zostać oblanym! Przekręć rolkę papieru, aby poznać ilość pociągnięć za spłuczkę, którą musisz wykonać. Jeżeli usłyszysz dźwięk spłukiwanej wody ? Uff! Udało Ci się uniknąć Szalonej Spłuczki! Pamiętaj, gracz, który zostanie ochlapany wodą przy ciągnięciu za spłuczkę, odpada! Wygrywa ostatni suchy zawodnik! Szalona Spłuczka to idealna gra na prezent i spotkania towarzyskie.

Drewniany Domek Dla Lalek Rezydencja Malinowa
Drewniany Domek Dla Lalek Rezydencja Malinowa

Domek dla lalek, doskonały na wielogodzinną zabawę dla każdej dziewczynki i jej sióstr czy koleżanek. Domek wykonany został nie tylko z dbałością o precyzję wykonania, ale również bezpieczeństwo zabawy dziecka.

Miś Horacy z Tabletem
Miś Horacy z Tabletem

Interaktywna zabawka, która z pewnością stanie się przyjacielem każdego dziecka. Miś potrafi zaśpiewać 3 bardzo wesołe piosenki oraz opowiedzieć 2 niesłychanie ciekawe i pouczające bajki. Dzięki dołączonemu tabletowi miś Horacy towarzyszy dziecku podczas zabawy i nauki. Tablet umożliwia naukę literek, cyferek oraz słów. Dzięki swym wbudowanym programom rozwija wiele umiejętności takich jak: odnajdywanie i zapamiętywanie literek, odnajdywanie i zapamiętywanie cyferek, nauka zapamiętywania i literowania słów.

Gra La Cucaracha Loop
Gra La Cucaracha Loop

Ta wciągająca gra zapewni Tobie i Twojemu dziecku godziny radości podczas wspólnej gry! Gra La Cucaracha Loop wymaga dużo szczęścia, uczy skupienia oraz sprawdza umiejętności Twojego dziecka takie jak: szybkość i refleks.

Miś Pluszowy Masza i Niedźwiedź
Miś Pluszowy Masza i Niedźwiedź

Masza i Niedźwiedź to serial opowiadający o czasach aktualnych i losach małej dziewczynki Maszy oraz dawnego zasłużonego niedźwiedzia cyrkowego, Niedźwiedzia, którzy wspólnie przeżywają niesamowite przygody. Stojący Pluszowy Niedźwiedź, bohater ulubionej bajki stanie się najlepszym przyjacielem Twojej pociechy.

Glibbi do wody
Glibbi do wody

Glibbi to absolutna nowość na Polskim rynku! Nie masz ochoty na nudne kąpiele wwannie? Pora więc na Glibbi! Ten magiczny proszek w kilka minut zamienia zwykłą wodą w niesamowitą żelkową galaretę Glibbi, która jest zabawna w dotyku.

Pomoc Drogowa z Jeepem
Pomoc Drogowa z Jeepem

MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem. Zestaw jest wyposażony w szczegółowo wykonane mechanizmy – dźwig i obrotowy żuraw. To doskonała maszyna do załadunku zepsutych aut.

Domek z Dzwonkiem i Ogródkiem
Domek z Dzwonkiem i Ogródkiem

MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem. Zestaw jest wyposażony w szczegółowo wykonane mechanizmy – dźwig i obrotowy żuraw. To doskonała maszyna do załadunku zepsutych aut.

Basen dmuchany
Basen dmuchany

Fantastyczna propozycja przydomowego basenu dla aktywnych rodzin. Twój ogród zamieni się w mini centrum rozrywki dla małych i dużych pływaków. Nadmuchiwany basen gwarantuje mnóstwo pozytywnych emocji podczas letniego wypoczynku. Upalne dni nie będą męczącym okresem lecz okazją do wesołych kąpieli i wodnych szaleństw.

Bezpieczny Stolik Podróżnika
Bezpieczny Stolik Podróżnika

Niezbędny podczas podróży samochodem, samolotem, autobusem lub pociągiem. Przydaje się do rysowania, jedzenia, układania puzzli oraz zabawy w trakcie podróży.

Masa Papierowa
Masa Papierowa

Masa papierowa do modelowania, gotowa do użycia, czysta, lekka, nadająca się do wykonywania figurek ze stelażem wewnętrznym lub figurek płaskich. Umacnia sprawność manualną, rozwija zmysł estetyczny i dekoracyjny. Wysycha w temperaturze pokojowej. Po wyschnięciu może być ozdabiana poprzez malowanie.

Figurki Zagubione Kotki
Figurki Zagubione Kotki

Kolekcja pięknych, zwariowanych kotków. Każda figurka pakowana jest indywidualnie i zawiera ciastolinę, z której można ulepić niespodziankę dla zwierzątek.

1 Komentarz
  1. To opakowanie klocków Lego to jest najlepsze co może być – wychodzi dużo taniej niż za zestawy z których można zrobić jakąś konkretną rzecz – a do tego z tych Classic można z nich wyczarować niemalże wszystko! A nie tylko to, co autor miał na myśli. Więc polecam, u mojego syna to się potwierdza w 100%, rewelacja! P.S. Nie, nie pracuję dla Lego 😀

    Dodaj Odpowiedź

    Login/Register access is temporary disabled